یو پی اس چیست و چگونه از اطلاعات ما حفاظت خواهد کرد؟

*یو پی اس چیست؟

یو پی اس ها بطور معمول برای حفاظت از سخت افزارها مانند سرورها، تجهیزات کامپیوتری و شبکه، تجهیزات ارتباطات راه دور ، تجهیزات بیمارستانی و آزمایشگاهی، تجهیزات برقی اداری و سایر تجهیزات الکتریکی در مقابل قطعی و اختلال های غیرمنتظره از قدرت استفاده می شود.نمونه این مشکلات مانند قطع لحظه ای، دائم و خرابی منبع برق یا افزایش ولتاژ. با این حال، یو پی اس فقط یک مبدل برق نیست،  یک دستگاه است که به شما اجازه می دهد تا چندین دستگاه الکترونیکی را به برق وصل کنید و حداقل حفاظت از موج را افزایش دهید همچنین در مدت زمان مشخصی اقدام به تولید برق با استفاده از منبع ذخیره کرده تا در این زمان از مصرف کننده بهره برداری و یا مصرف کننده رو خاموش کنید. یک یو پی اس نیز حفاظت بیشتری نسبت به یک محافظ پایه ای(محافظ برق) فراهم می کند که بسیاری از شرکت ها به عنوان یک لایه حفاظتی در برابر نوسانات برق استفاده می نمایند.

یو پی اس چگونه از اطلاعات ما حفاظت خواهد کرد؟

*یو پی اس چگونه از اطلاعات ما حفاظت می کند؟

آمادگی برای فاجعه در کسب و کار شامل حفاظت از اطلاعات و تجهیزات در برابر عوامل طبیعی و همچنین در برابر آتش سوزی، سیل و خطاهای انسانی است. آسیب زلزله می تواند در هر زمانی اتفاق افتد و همچنین رعد و برق فقط به فصل طوفان و بهار محدود نمی شود. با وجود اینکه محافظت 100٪ در برابر از رعد و برق غیر ممکن است، اجرای UPS های مناسب برای مراکز داده و تجهیزات شما راه زیادی برای حفاظت از داده ها و سرمایه گذاری شما خواهد بود. اگر شما در حال حاضر با استفاده از نوارهای قدرت یا محافظ های اصلی برای افزایش قدرت دستگاه خود بهره می برید، یک حرفه ای فناوری اطلاعات می تواند به شما در مورد چگونگی محافظت از تجهیزات شرکت خود بیشتر بگوید. انواع UPS ها برای برنامه های مختلف وجود دارد، که می تواند از هارد و منابع ذخیره ای اطلاعات شما محافظت کند.

هر گاه کامپیوتر شما در اثر قطع ناگهانی برق یا بطور ناگهانی قدرت را از دست دهد یا بطور غیرقطعی کارش متوقف شود و یا بدون هشدار دوباره راه اندازی گردد، احتمالا فایل های اجرایی سیستم شما ممکن است در آن زمان به علت فراخوانی برنامه ریزی داده ها در یک حالت متناقض بوده باشد. اگر شما هوشیار باشید پی خواهید برد که این اتفاق می تواند فایل ها و هارد دیسک و منابع داده های دیگر سیستم شما را خراب کند، احتمالا سیستم عامل را از بین می برد یا دیتا و اطلاعات مهم را خراب می کند. راه هایی برای بازیابی چنین اطلاعاتی در اغلب موارد وجود دارد، اما این تکنیک ها می توانند نیاز به یک متخصص بازیابی اطلاعات و صرف هزینه های زیادی باشد. پس بهتر است که از قبل به سادگی محافظت از اطلاعات را در اولویت قرار دهید.

یو پی اس

اهمیت یو پی اس های خوب برای امنیت اطلاعات اغلب نادیده گرفته می شود، زیرا زمانی که سخن از  “امنیت” می آید آنها بطور ناخودآگاه به امنیت محیط پیرامون خود فکر می کنند. اغلب مردم به این نتیجه نمی رسند که در نهایت تمام امنیت به دو چیز متصل می شود: حفاظت از داده ها و حفاظت از منابع شما. حتما شما نمی خواهید اطلاعات کسب و کارتان، اطلاعات دیتا سنتر، گزارشات مالی، دیتاهای مالی، صورت وضعیت پروژه ها، و اطلاعات دیگر را که یک عمری برای آنها زحمت کشیده اید و ارزش فوق العاده ای دارند را در اثر یک قطع ناگهانی برق، یا اختلال در شبکه برق یا صاعقه و مواردی از این قبیل در کسری از ثانیه از دست دهید. پس چاره راه برای مقابله با خطرات و محافظت دیتا استفاده از یو پی اس مناسب تجهیزات و دستگاه های شماست.

در همین راستا شرکت نوآور توان گستر فرسان با استفاده از کادری مجرب در نظر دارد تا با مشاوره کاملا رایگان و کار آمد بهترین پیشنهاد هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت و عملکرد را به خریداران عزیز ارائه دهد. شایان ذکر است که تمامی  کالا ها در مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه خواهد شد.

09120496272-09125357086-02177037926-02177037952-02188404892

www.Farsanups.com

www.instagram.com/upsfarsan

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.