درباره ما

شركت نوآور توان گستر فرسان

گروهي از كارشناسان با تجربه در زمينه تجهيزات برق ،الکترونیک ، ابزار دقيق و اتوماسيون صنعتي با همكاري و گردهمايي خود تولد  ” شركت نوآور توان گستر فرسان ” را جشن گرفتند..

هدف از تأسيس اين شركت ، طرح ريزي ايده هاي جديد و بكارگيري كليه تجربيات همكاران در زمينه تجهيز  مراكز اداري ، صنايع ، ساختمانهاي تجاري و مسكوني ، اصناف مختلف و بخصوص مراكز توليدي به سيستم هاي مدرن و هوشمند مي باشد.

در اين راستا يكي از ضروري ترين نيازمنديهاي اين مسير ، تأمين و توزيع قابلترين دستگاههاي حفظ مداوم انرژي برق و سالم سازي جريان برق ، مورد توجه خاص اين شركت بوده و هست.

اين مجموعه در شركت نوآور توان گستر فرسان خدمتگزار هموطنان خواهد بود و عزم آن دارد كه از حسن اعتماد مشتريان با ارائه خدمات شايسته خود قدرداني نمايد..

در اين بخش مشاوره ارزنده جهت مدرن سازي ساختمان ها با دستگاههاي الكتريكي و الكترونيكي در قالب پكيج هاي فني مناسب به مشتريان عرضه مي گردد.

كمك به بهبود فرآيند توليد و افزايش بازده در مراكز مختلف توليدي كوچك و بزرگ كشور با مجهز شدن به اين تجهيزات ، از اهداف اصلي اين شركت مي باشد

اميد كه همواره پاسخگوي خوب اعتماد ارزشمند شما باشيم

 

سوالی دارید؟

جهت مشاوره و کارشناسی رایگان و فروش انواع یو پی اس (UPS) ، استابلایزر و باتری یو پی اس، کافیست با یک تماس مناسب ترین، با کیفیت ترین و همچنین نازل ترین قیمت را از کارشناسان ما استعلام کنید. کارشناسان شرکت فرسان در تلاشند تا رسالت خود مبنی بر خدمت به عزیزان رو در اولویت کاری خود قرار دهند.

مجموعه هایی
که با آنها کار میکنیم!